28 Ocak 2014 #2261338

KVK Teknik Servis İlgilenmiyor

22.01.2014 tarihinde cihazım çalışmadığı için Bursa KVK teknik servisine paket içerisinde açıklayıcı bir not ile gönderdim fakat o günden sonra kendilerinden hiç bir bilgi gelmedi. Telefon ile arıyorum ulaşamıyorum. Web üzerinden cihaz sorgulamak istiyorum hata veriyor. Telefon ile imei numarası ile ulaşmaya çalışıyorum kayıt bulunamadı diyor.


Bursa servise durumu anlatan bir faksı 27.01.2014 tarihinde gönderdim dönüş yapılmadı. Web üzerinden KVK merkeze mail attım dönüş olmadı. Bu durumu acilen düzeltmeliler. Cihazımı Bursa servisinden M*** adında bir personel teslim almış ama ne bir SMS ne bir mail hiçbir şekilde dönüş ve bilgi yok.

Coşkun 147 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun03 Şubat 2014

    KVK servis halen şikayetim ile ilgili dönüş yapmadı fakat şöyle bir durum gelişti. site üzerinden şikayetimi bildirmemden 1 gün sonra bir sms aldım ve 101 tl onarım bedeli onayı istediler. cihazın garantisi devam etmesine rağmen darbe sonucu kırılan parça bedeli dedikleri için ki cihazda hiçbir darbe yok! ve mebla küçük olduğu için uğraşmamak adına onay verdim. 03.02.2014 trihinde bir sms daha ve yine bir onarım bedel onayı ki bu bedel beni hayli kızdırdı. istenilen tutar 1973 tl. bu nasıl bir bedeldir anlam veremedim. çevremdeki kişiler blackberry almamı yargılamışlardı fakat ben sevdiğim için aldığımı belirtmiştim. cihazın şuan sıfır değeri 1600 tl iken böyle bir bedel saçmalık. umarım bu durum ile ilgili bir açıklama alırım. buradan bir yanıt alamaz isem olayı büyüteceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön