18 Nisan 2013 #1749541

KVK Tamir Etmediği Telefonumu Göndermiyor!

27. 03. 2013 tarihinde aynı modelde iki telefonu KVK nın yetkili servisine verdim.Aynı gün aldım ikisini de ve dolayısıyla garantilerinin de benzer zamanlarda dolması gerekirdi.Telefonlardan biri ahize sesi kısıklığı arızasından dolayı garanti kapsamında yapılmasına rağmen diğeri çağrı alamama sorunu olduğu halde garanti kapsamı dışında tutuldu.


Hatta her nasılsa bu telefonun garantisinin ocakta dolduğu söylendi.Sonuç olarak tamiri karşılığında 80 tl ücret talep edildi, telefonumun geri verilmesini istedim. arızası düzeltilen telefon elime ulaşmasına rağmen arızası giderilmeyen telefon hala tutuluyor üstelik yetkili servis de kapalı. mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Buse 41 Okunma

Cevaplar

  • Buse25 Nisan 2013

    teknik servisten teslimatın yapıldığını öğrendim ama nereye teslim edildi hiçbir fikrim yok çünkü benimle irtibatta olan yetkili servis kapalı.Bana ,teslim ettiğiniz yer ile ilgili bir adres vermek durumundasınız .

  • KVK Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön