04 Nisan 2013 #1725686

KVK Sürekli Arızaya Rağmen Değişim Yapmıyor!

17. 09. 2012 tarihinde Nokia n8 cep telefonu aldım. kulaklığın tekinden ses gelmiyor dedim. ama şu an telefonumun arka kamerası çalışmıyor. arıza ne amaçla verildi. neler çıktı. artı adamlar kullanıcı hatası diyorlar. 4 kez telefon bana verildi. ben onlara verdim ama sonuçta hala getir bakalım diyorlar.


Cihazın ömrünü yediler. KVK teknik destek sıfır. iade istedim. ücretini talep ediyorum yok. getir. beni çocuk yerine koyuyorlar. yasal hakkımı kullanacağım. mahkemeye başvuru yapacağım.

Ayhan 215 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan09 Nisan 2013

    Nokia müsteri hizmetleri 444'lü numarasını bende çevirdim. ama yok kardeşim. bağlanmıyor. Firma artık kendini mi ne aşmış yok cevap mevap yok. IMEI : 352847054182835 numaralı telefon için daha önceden yazmış olduğum şikayete, Cevap kozyatağı kvk ya getirin dediler. Sandım ki değişim yapacaklar. Nerde alalım bakalım diyorlar. Bunun sonucunda 5nci kez cihazı vermeme rağmen hala ısrarlı bir şekilde tamirde diretiyorlar. Ben bu cihazı teslim ettim. Anakartına varıncaya kadar değişmiş bir ürün ve ayıplı mal halini almış. Cihazı teslim ettikten sonra nokıa ve kvk ya mail attım. onarılmasın ve cihazın yenisi yada ücretini talep ettim. Gelişmeleri buradan paylaşacağım bakalım ne olacak.

  • KVK Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz ; Telefonunuzun durumu ile ilgili tarafımıza ulaşarak sizi bilgilendirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Kontrollerin yapılabilmesi için IMEI ya da form numaranız gerekmektedir. IMEI ya da form numaranız ile birlikte http://www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön