18 Mart 2013

KVK Sürekli Arızaya Rağmen Değişim Yapmıyor!

Vatan bilgisayardan aldığım Nokia cep telefonu kullanmaya çalıştığım 14 ay içinde 7 kere arızalandığı için servise gitti bunun aynı 3 arızası ilk 6 ay içinde olmasına rağmen garanti kapsamına göre değişim yapılması gerekirken her sefer program güncellendi, yeni program yüklendi diye geri geldi .


Ancak sorunlar aynı şekilde devam ettiği için Vatan bilgisayardan iade veya değişim istedim son servise verdiğimde bu isteğimi tekrar ettim ve telefonu almadım. Yaptıkları tek şey KVK ya yönlendirmek oldu, buradan da bir yanıt gelmeyince İTO ya şikayet ettim ama KVK üzerinde cezai yaptırım gücü olan İTO yu bile ciddiye alıp 6 ay geçmesine rağmen cevap verme sorumluluğunu hala göstermedi.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali08 Mart 2014

    şikayette bulunduğum İTO kvk'ın konudaki şikayetlerden dolayı disiplin cezası almasına rağmen kendilerini ciddiye almadıklarına inandıklarını ve bir çok defa aramalarına rağmen konu ile ilgili olarak henüz geri dönüş yapmadıklarını belirttiler.

  • Ali21 Mart 2013

    Bu sayfalarda sürekli KVK ve Nokia ile ilgili çözümsüz şikayetleri gördükten sonra bu ciddiyetsiz ve sorumsuz piyasada olmaması gereken tüketici haklarını,İTO yaptırımlarını ciddiye almayan bu firmayı ve sattığı bozuk Nokia telefonlarına karşı tavır hata boykot uygulamak zamanı artık gelmiş...

  • KVK Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön