21 Mart 2013 #1698987

KVK Sıvı Temaslı Bord!

Şebeke ve wi-fi bağlantı prob. dolayı Bursa KVK teknik servise cihazımı gönderdim servise ulaşır ulaşmaz ana kart değişimi dediler bende sevindim prob.çözülecek sandım esas problemler dizisi o zaman başladı cihaz bana geri geldiğinde şebeke wi-fi prob.yanında on kamerada yeşil ekran ve ekranın alt 1,5 cm lik bölümünde dokunmatik problemi vardı .


Cihazı mng kargo aracılığı ile tekrar gönderdim cihaz servise ulaştığında sıvı temas deyip bana ücret çıkardılar şaşırdım ben değil telefonu suya düşürmek yağmurlu havada cebimden çıkarmam sonuç olarak cihaz garanti kapsamı dışına alındı cihaz elimde patladı ve ben ilk değilim KVK bunu herkese yapıyormuş sıvı temaslı bord takıp garanti dışı bırakıyor.

Bilal 69 Okunma

Cevaplar

  • Bilal23 Mart 2013

    evet dönüş yapıldı hangi telefondan çekildiği belli olmayan 2 resim gönderildi bana para talep edildi ve cihazım garantiden çıkarıldı ben sıvı temaslı bir telefonu servise gönderip garantiden düşürücek kadar geri zekalı değilim cihazı piyasaya satıp elden çıkartırdım hakkımı yasal yollardan arıyorum tüketici haklarından şikayetimi yaptım siz ne kadar kabul etmesenizde ben sonuna kadar hakkımı arıcam yazık günah 1000 tllik telanun başını yediniz ucuz bi ciha zolsa zaten aramam arkasını atarım çöpe gitsin i.g.

  • KVK Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine 31.12.2012 11:47:48 geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön