05 Nisan 2013 #1727147

KVK Sim Kartı Okumayan Cihaza Kullanıcı Hatası Dedi!

Yaklaşık bir ay önce aldığım Blackberry z10 telefonum sabah uyandığımda ekranında sim kartı okunamıyor mesajı ile karşılaştım. KVK - Adana servisine 1301746675 nolu servis formu ile teslim ettiğim cihazımın sim kartı yuvasını kırmışım? tamir için 150 tl bedel talep edildi.

Cihazı aldığımda yetkili servis sim kartımı takıp teslim etmişti, bir ay süresince kartımı hiç çıkarmadığım halde sim yuvasını nasıl kırdığımı ve garantisi olan cihazdan para talep edilmesini bir türlü çözemedim . Eğer Blackberry hatalı cihaz üretiyor ise bu cihazları lütfen toplatsın.

Fatih 440 Okunma

Cevaplar

  • Fatih15 Nisan 2013

    2 hafta kullandıgım telefon için tamir ücreti olan 150 tl yi ödemeyi istemeyerek de olsa kabül ettim, şimdi KVK EK ÜCRET olarakta 1.800,14 tl daha istiyor ))) tlf peşin fiyatı istediklerinden daha ucuz.. KVK firmasını çalışmalarını hayretle izliyorum..

  • Fatih06 Nisan 2013

    Sayın KVK yetkilerine bu gün aynı cihazdan birtane alacağım birde yeni sim kartı, kullanıcı Hatasını sim kartı ile beceresinler cihazında onlara hediye edeceğim . Hayatımda gördüğüm en saçma cevap, en lakayit firma ,,,

  • KVK Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimiz çağrı merkezimizden ve Adana servisimizden destek almıştır. Belirtilen tespit sabittir ve üründe kullanımdan kaynaklı hasar bulunmaktadır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön