19 Nisan 2013 #1751886

KVK Sim Kart Uyarısı İle Gönderdiğim Cihazı Yapmadan Gönderdi!

Gold bilgisayardan almış olduğum telefonu 8 nisanda sim kart yok diye arıza verdiği için incelenmesi üzere gönderdim firmaya.KVK servise gönderilmiş telefon. bir yazılım güncelleme yaparak geri göndermişler ve sim kartımda hata olabileceğini belirtmişler.


Dün akşam servisten elime geçti telefon ve bu sabah elime aldığımda arama yapmak için yine sim kart uyarısı ile karşılaştım.durumu ispatlamak için arızayı ayrıntıları ile video kaydı aldım.telefonu aç kapa yaptım.


Sim kartımı çıkarıp başka cihaza taktım ve o cihazdan birini arayıp sesi hoparlöre verdim.sim kartımda arıza yok.bunu video kaydı ile belgeledim.zaten açılırken Turkcell logosu ile açılıyor telefon.yeniden ve düzgün incelensin.

Ayşin 59 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Ayşin22 Nisan 2013

    kvk ya gold bilgisayar aracılığı ile ikinci kez göndermiş olduğum telefonun arızası , video kayıt ile belgelenmiş şekilde telefonun içerisinde dosyalarımda mevcuttur.ayrıntılı not da yazdım. bunun üzerine hala cihazda bir arıza yok derlerse kvk nın nasıl bir servis olduğu resmen görünmüş olacak. servis şikayetlerinde kvk başı çekiyor zaten turkcell logosu ile açılan bir cihazı kilit kırdırıp diğer operatörler için de uygun hale getirmeye çalışmış ve satmışlar.arıza veriyor ve kimse üstlenmiyor durumu.kvk kabul edip arızayı raporu düzgün şekilde hazırlamakla yükümlüdür. tüketiciyi bu derece mağdur etmenin anlamı yok. göz göre göre kandırmaya çalışmaktır bu.hem satıcı için hem de servis için

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön