08 Ocak 2015

KVK Servisinin Çıkardığı Soruna Ücret Talebi!

Donma ve tuş algılamama sorunuyla KVK'ya verdim. Uygulama yüklediğim için olduğu söylenerek formatlayıp geri verildi. Ancak sorun düzelmedi ve telefonu incelerken üst kasasının altında açıklık olduğunu ve yalnızca karanlıkta belli olduğunu fark ettim. Tekrar garantiye verdim durumu anlattım ve değişim istediğimi belirttim. Bunun yerine kasayı ezerek açıklığı kapattılar. Bu sefer donma, tuş algılamama sorunlarına ilaveten şarj almama ve bağlantısı sağlayamama sorunu başladı. Tekrar garantiye verdim ısrarla değişim istedim. 80 TL ücret çıkardılar askerlik sebebiyle mecburen aldım. Şimdi gene aynı sorunlar yüzünden verdim. Gene kullanıcı hatası diyerek 201 TL isteniyor.

Kadir 1.445 Okunma

Cevaplar

  • Kadir03 Ocak 2015

    Cihaz Durumu:Sayın Müşterimiz; Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup, teslime hazır hale getirilmiştir. Cihazınızı kayıt sırasında verilmiş olan form ile teknik servisimizden teslim alabilirsiniz. Cihazınızı ortalama 3 iş günü içinde bayi aracılığıyla gönderdiyseniz bayinize, kargo ile gönderdiyseniz kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. a. ş. Garanti Durumu Garanti Harici Fatura Bilgisi:10 TL Ben ücreti kabul etmediğimi ve itiraz edeceğimi belirttim. İnternetten sorguladığımda. Onarım tamamlanmıştır diyor. Şimdi buradan ne anlamam gerekiyor. 201 TL'den vazgeçip 10 TL'ye komple cihazı mı onardılar yoksa hiçbir işlen yapmadılarsa bu 10 TL neyin nesi?

  • Kadir03 Ocak 2015

    Mesajda karakter kısıtlaması yüzünden bazı detayları atlamak zorunda kaldım. Telefonu toplamda yanlış hatırlamıyorsam 5 kere garantiye verdim. Bunların ilk ikisi donma ve tuş algılamama sorunu yüzünden diğeri üst kasadaki açıklık ve devam eden donma ve tuş algılamama sorunu yüzünden. Diğeri kasadaki açıklığı sözde düzelttikten sonra oluşan şarj problemi yüzünden ve son olarak da bende alakası olmadığı halde 80 TL ödeyerek yaptırdığım şarj sorunu ve halen devam eden alt tuş takımlarındaki algılamama ve donma sorunlarına ilave olarak gene şarj alamama ve bağlayamama sorunu yüzündendi. İlk 15 gün içerisinde zaten direk değişim yapmaları gerekiyordu ki ben bunu talep ettim yapılmadı. Aynı sorun yüzünden 3 kere garantiye verdiğimde gene değiştirmeleri gerekiyor ki 5 oldu ancak orada kayıt alan arkadaşlar kafalarına göre not alıyorlar sanırım çünkü her defasında belirttiğim halde bırakın değişim yapmayı bana kullanıcı hatası diyerek ücret cıkardılar. Şaka mısnız siz? KVK nın bu kadar berbat bir müşteri memnuniyeti olduğunu gerçekten bilmiyordum. Hepsini geçtim ücreti kabul etmediğimi belirttim ve itiraz etmek istediğimi söylediğimde garanti servisine gitmem gerektiği söylendi ve telefonuma gelen mesajda 10 TL servis bedeli vermem gerektiği yazıyor. Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum gerçekten. :d

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön