02 Nisan 2013 #1719083

KVK Servise Ulaşamıyorum!

Nokia marka telefonumu KVK' nın adana Atatürk caddesindeki servisine götürdüm. Garanti dahilinde tamiratı yapılıp tarafımıza SMS ile bilgilendireceklerdi. Servise cihazı teslim tarihim 21. 02. 2013 bu gün 21. 3. 2013 öyle bir sms yok. Bende KVK ya tekrar gittim yedek parça bekliyorlarmış. Yönetmelik gereği eğer 20 gün içinde tamir olmayacaksa geçici bir telefon verilip hizmetsiz kalmam engellenmesi gerekiyordu ama yapmadılar.


Bu da yetmezmiş gibi 4443665 nolu telefonu aramamı cihaz değişimi istememi söyledile uzun uğraşlar sonucu onuda başardık ve cihaz değişim talebinini yaptık, ama şimdi tekrar bu numaraya ulaşıp akibetinin ne olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz ulaşamıyoruz.

Nusret 243 Okunma

Cevaplar

  • Nusret06 Nisan 2013

    Sonuç olarak yeni telefonumu ne zaman göndereceksiniz bunun cevabını verecek biri var mı?

  • KVK Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz ; Telefonunuzun durumu ile ilgili tarafımıza ulaşarak sizi bilgilendirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Kontrollerin yapılabilmesi için IMEI ya da form numaranız gerekmektedir. IMEI ya da form numaranız ile birlikte http://www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön