24 Nisan 2013 #1761112

KVK Servis Süresi!

Bu kadar kötü servis veren bir firma ile daha önce karşılaşmadım.1301752323 nolu fiş ile 08042013 tarihinde servise bıraktığım Garantili BB telefonum için defalarca aradığım halde bilgi alamadığım gibi 20 iş günü servis süremiz vardır deniyor.


Sitesine; Misyonumuz : %90 aynı günde hizmet oranı yazan bir firmanın ne yapalım sırada yüzlerce telefon var demesi ayıp.Teşekkürler Kvk ,teşekkürler yetkili ***Bey.

Gökhan 217 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Nisan 2013

    Bugün itibarıyla 18 gündür serviste olan telefon için firmanın verdiği copy-paste cevap aşağıda.Acizliğinizi teyit etmiş oldunuz.Tebrik ederim. Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen tüm talepleri hassasiyetle değerlendirdiğini özellikle belirtmek isteriz. Telefonunuz için aciliyet bildirimi çağrı merkezimiz tarafından ilgili birime paylaşılmıştır. Ürününüz merkez serviste işlem görmektedir. KVK Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00, Cumartesi 09:00-13:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. KVK ürün ve hizmetlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • KVK Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön