16 Nisan 2013

KVK Servis Kabul Elemanının Gördüğü Hatayı Teknik Servis Görmedi!

Huawei U8800 cep telefonumu farklı bölgelerde siyah arka planda belli olan ölü piksel sorunuyla ilk olarak İzmir çankaya KVK teknik servisine verdim (form no:1301670280). Telefonumu servise kabul eden görevli de bunu onayladı.


Ama teknik serviste çalışanlar görme kusurlu oldukları için bulamamış ve alakasız bir şekilde telefonumda var olan aynı yazılımı atıp güncelleştirme adı altında servis formuna yazmışlar. Problemim çözülmedi ve KVK ya şikayetimi ilettiğimde tekrar göndermemi istediler. Tekrar yolladım ve KVK 'dan telefonumu sorguladığımda "belirtmiş olduğunuz arıza tespit edilmemiş ve işlem yapılmamış" yazısı beliriyor. problemim çözülmemiş.

Kaan 47 Okunma

Cevaplar

  • Kaan17 Nisan 2013

    O maile hitaben telefonumu cuma günü(12.04.2013) kargoya verdim pazartesi KVK'dan telefonuma bilgilendirme mesajı geldi ve salı günü(16.04.2013) telefonum yine onarılmamış/sorun giderilmemiş olarak ulaştı. Çünkü teknik servis elemanlarınız, beni, servis kabul elemanlarınızı ve çevremdeki insanların aksine problem yok diyor. Dün acaba eksik mi saydım diye baktım ve 9tane ölü piksel var. servis kabul bana en az 6tane olması durumunda işleme alınır dedi.. Açıkçası firmanız müşteriyi önemsemiyor. Buraya da göstermelik cevap atıyor.

  • KVK Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine 13.03.2013 tarihinde geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön