21 Şubat 2013 #1644924

KVK Sağlam Gönderilen Telefon Arızalı Geldi!

İzmir KVK teknik servisine Bluetooth arızası için gönderdiğim telefonum bunu düşürmüşsünüz denilerek 70 TL ücret karşılığı onarımı yapılabileceği garantiden çıktığı söylendi. Onarımın yapılmayarak telefonumun iadesini istedim. Geri geldiğinde telefonum açılmıyor ve kamera ışığı devamlı yanar durumda idi.


Tekrar gönderdim “Fiziksel hasarlı ekonomik onarımı mümkün değildir ” raporu ile geri geldi. Israrlı çabalarıma rağmen teknik servis sorunuma çözüm bulmuyor ya da muhatap bulamıyorum. Sadece Bluetooth arızası olan telefonumu artık hiç kullanamıyorum.


KVK genel merkezine konuyu bildiren bir yazı yazdım fakat hala bir cevap alamadım.Eğer buradan da sonuç alamazsam hukuki yollara başvuracağım.

Evren 48 Okunma

Cevaplar

  • Evren23 Şubat 2013

    Şikayetime ''Ücreti onaylanıp işlem yaptırmanız durumunda bu tür cihazlar için onarım garantimizin bulunmadığını bildirmek isteriz''şeklinde cevap yazmışsınız.Benim sorunumun cevabı bu değil.Tüm özelliklerini kullanabildiğim sadece bluetooth arızasıyla teknik servisinize gönderdiğim telefonu 70 tl ücret karşılığında arızası giderileceğini söylediniz.Bende onay vermeyerek telefonu iadesini istedim.Telefon elime ulaştı kullanmak için açmak istedim açılmadı ve kamera flaş ışığı devamlı yanıyordu.Teknik servisinizle tekrar irtibata geçtim.Telefon ve müşteri teslimat formu ile geriye istediniz.Ürünü gönderdim 5 gündür hiçbir şekilde bana bilgi vermediniz.Kendi takibim sonucunda servisinizle görüştüm''Telefon fiziksel hasarlı ekonomik onarımı mümkün değil'' cevabını aldım.Sizin sorunuma yanıtlamanızı istediğim soru şu: 70 tl karşılığında onarılacak telefon ne oldu da EKONOMİK ONARIMI MÜMKÜN DEĞİL raporu verildi.Lütfen bana bu sorumu cevaplayın. ilginize teşekkürler.

  • KVK Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön