20 Nisan 2013 #1754445

KVK Para İadesi İstiyorum!

17.11.2012 tarihinde Giresun Turkcell bayisinden Blackberry 9380 marka telefon aldım. Telefonumu Mart 2013 ayına kadar toplam 4 kez servise gönderdim.Son gönderdiğimde 16 Mart 2013 tarihinde telefonum ana kart değişimi için İstanbul a gönderildiğini belirtildi.


Telefonumun serviste süresi yaklaşık 31 İş günü olmuştur. KVK Genel Merkezi 19 Nisan 2013 aradığımda Telefonum pili ve Pil kapağı hariç değiştirilerek şahsıma teslim edilmek üzere Trabzon KVK servisine gönderildiği belirtti.


Bende Kanunların verdiği hakla telefonu değil, paramın iadesini istiyorum dediğimde KVK müşteri temsilcisi bana telefonun değişimi olduğu için parayı iade edilemeyeceğini belirtti.

Mehmet 140 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Mehmet24 Nisan 2013

    Kvk sadece bezdirme politikası uyguluyor.Tüketici koruma kanunu derki 20 iş günü geçtiğinde cihazı yenisiyle veya para iadesi konusunda müşteri ne talep ederse onun yapılması gerekir de.ancak Kvk para iadesine yok firmamız tarafından yok üretici firma tarafından kabul etmemiştir deyip kesip atıyorlar.bunlar kendilerini haksız olduklarını ii biliyorlar.ancak müşteriyi nasıl bezdiririm nasıl vazgeçiririm amacında.Artık kanunları onlardan daha iyi biliyoruz.Millet parayı onlar yesin diye kazanmıyor.Müşterinin hakkı neyse onu versinler.Zaten telefon problemsiz olsaydı müşteri şikayet etmez. Kvk bunun farkında olmalı.Ayrıca kendilerini cevapsız bırakan emallere cevap vermiyorlar.çünkü ne diyeceklerini bilmiyorlar.Gerekirse bu tür olayları Bimere şikayet edecem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön