16 Şubat 2013 #1634866

KVK Kendiliğinden Onay Veriyor!

Kendi kendine benim adıma(müşterilerinin adına) onay vermeye de başlamış. Cihazın değişmesini veya iade işlemini istediğimi şikayetlerim de bildirmiş olmama rağmen benim onay vermediğimi söylüyorlar. KVK artık kendi kendine(müşteri adına) onay verme yetkisine de mi sahip oldu.Çok ayıp.Defalarca dile getirdim.


Yapamıyorsanız eğer cihazımın maddi iadesini (fatura bedelini bana iade edin.) KVK ne zaman benden cihaz değişimini yada cihazın ücreti karşılığında bana talepte bulundu da ben kabul etmedim sanki. Ben böyle bir talebe asla olumsuz cevap vermedim.

Suat 373 Okunma

Cevaplar

  • Suat18 Şubat 2013

    kvk müşteri şikayetlerine hep bu şekilde cevap veriyor.Gene aldatma yöntemini başarılı bi şekilde sürdürüyor. Cevap hazır zaten.Neymiş müşterimizin maili adresine dönüş yapılmıştır. alaksaı bile yok.hiç bir dönüş yapılmamaoştır.herkese aynı cevabı vermekten başka işiniz yok zaten. Her gün maillerimi kontrolediyorum ama hiç bir cevap yok.Peki neden burda yanıtlamıyorsunuz şikayeti. neden sorarım size neden.Çözüm ortaklığı die birşeyden haberdar değilsiniz çünkü......!

  • KVK Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüşler yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön