24 Nisan 2013 #1760204

KVK Kayıt Dışı Telefon!

Bir kaç yıl önce hattıma ....... . IMEI nolu cihaz kayıt dışı dır. 1 hafta içinde kapatılacaktır. cihazını en yakın kolluk kuvvetine teslim ediniz ve Satın aldığınız yere başvurunuz mesajı gelmişti. bende eniştem jandarma olduğu için doğru karakola gitmiştik. bana tüketici heyetine başvurmamı söylemişlerdi.


Başvurdum ve cevapta cihazın çalıştığı herhangi bir sorunu olmadığı yazıyordu !! sadece gülüyorum. . çok komik bana çalıntı cihaz satan bir firma var, ürünlerinin arkasında durmuyorlar ve şimdi buradaki şikayetlere yorumlar yapıp çok ilgili görünüyorlar. satın aldığım mağaza Antalya'da erk telekom du kendileri ürünlerini dahi kabul etmemişlerdi. faturaya rağmen.

Semra 582 Okunma

Cevaplar

  • Semra26 Nisan 2013

    IMEI SORGULAMA IMEI : 35.............................7 Durumu : Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 2006/61603 soruşturma numarası ile haberleşme bağlantısı kesilen IMEI. Kaynak : - Üretici : Üretici: Nokia Corporation Pazar Adı: Nokia .... Model Bilgileri: ...... Sorgulama Tarihi 26.04.13 bana atılan mailde sadece cihazın çalıntı olmadığı belirtilmiş ben cihaza bi dünya para verip alayım satanlar arkasında durmasın ve dalga geçer gibi savunsun ne ala iş yaaa...

  • KVK Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön