07 Kasım
#12922905

KVK Kayıp Telefon!

Telefonumu KVK servisine gönderilmesi için aldığım yer olan Tepe Nautilus ' deki Turkcell bayine teslim ettim. Telefon KVK'ya gönderildi ben arayıp fiyat öğrendim ve işlemin iptal edilmesini ve telefonun geri gönderilmesini istedim. KVK telefonumu gönderinin yapıldığı Turkcell bayii yerine merkeze gönderdi.


Günlerce telefondan haber alamadıktan sonra merkezden tekrar KVK'ya geri gönderildiğini, MNG Kargo ile yapılan gönderinin KVK'ya ulaştığını ve M**Ç**isimli bir kişiye teslim edildiğini öğrendim. Fakat KVK'yi arayıp sorduğumda böyle bir teslimat almadıklarını söylüyorlar.


Şu anda tam olarak 23 iş günü geçti ve telefonum ortada yok. KVK'ya telefon ile ulaşmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Uzun uğraşlar sonunda tekrar ulaştım konuyu anlattım ama yine böyle bir teslimat almadıklarını ve teslim alan kişi olan M**Ç**'i bağlayamayacaklarını belirttiler. Telefon numaramı alıp sizi arayacağız dediler ama tabi kimse aramadı.

Murat Murat 406 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat11 Kasım

    Problemim çözüldü. Bu konuda bana herzam yardımcı olan yanlışlıkla izin gününde sabah sabah arasam bile uykusunu bölüp telefona cevap veren. İşini severek ve çok iyi yapan, işine saygısı olan Ekopa çalışanı O** Y** beye ve tabi Ekopaya' ya teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları