25 Mart 2013 #1705619

KVK Hizmet Kusuru!

11. şubatta telefonumu kapanmadan dolayı servisinize bıraktım, ana kartını değiştirip 11. martta test edilmeden bana verdiler. telefonumu aynı gün içerisinde birinin beni araması sonucu farkettim ki, karşı tarafa ses gitmiyordu. 12. martta tekrardan geri verdim. bu seferde telefonumu test ettiklerini iddaa edip 22 Martta tekrardan telefonumu bana teslim ettiler.


Telefonu o an kendim test ettim, ki tekrar adını sorunun devam ettiğini gördüm. nasıl bir servis ve test anlayışınız var, hiç anlamış değilim. telefonumu 2 aya yakındır alamıyorum. yani telefonun yenisi bu hafta içinde teslim edersiniz, yada tüketici haklarına yasal olan hakkımı kullanaraktan sizi şikayet ederim!

Nurettin 41 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin01 Nisan 2013

    siz, benimle dalga mı geçiyorsunuz? telefonumu testleriniz sonucu arızaya rastanmamıştır diye cumartesi test aldım. hemen orda kendim bizzat siizin personelinizle test ettiğimde sorunun hala devam ettiğini gördük. tüm evrakları aldım. sizi artık şikayet edeceğim. bu işin ciddiyetsizilğinizden ve özensiz çalışmanızdan dolayı tatsız bir hal aldı. bundan sonra kvkli menşeli hiçbir ürünü ne alacağım, neden de tasviye edeceğim. özensiz ve ciddiyetsiz çalışmanızdan dolayı!....

  • KVK Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön