19 Şubat 2013 #1641783

KVK Her Şeye Kullanıcı Hatası Diyor!

2012' nin şubat ayında Türkcell' den aldığım Blackberry bold 9900 cihazını yaklaşık olarak 1 ay önce garanti kapsamında KVK Diyarbakır servisine gönderildi. 6 madde şikayet yazdım açıklama olarak cihazınız güncellendi yazılmıştı.


Baştan salma olduğu malum belli ki. ayrıca cihazda çizik yoktu geldiğinde arka kapağı ve ekranında çizikler gördüm. Ve en Önemlisi resimde'de görüldüğü gibi Q klavye tuşlarının arasındaki metalikler kendiliğinden koyulaştı ve rengini kaybetmeye başladı.


Klavyeyi kullanmamız için koymuşsanız nasıl oluyor da solmasını "kullanıcı hatası garanti kapsamı dışında" diye cevaplandırıyorsunuz ? Not : Cihaza hiç bir şekilde sıvı teması olmamıştır.

Oğuz 90 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz20 Şubat 2013

    ya anlatamadım galiba ! neden tuşlar arasındaki metaliği garanti kapsamı altına almıyosunuz? bumu sizin müşteri memnuniyeti kavramınız ? ben telefonumdaki solan metallerin değiştirilmesini istiyorum. !

  • KVK Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin işlemleri garanti dahili olarak tamamlanmıştır.Form no 1301579167 şeklindedir. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön