17 Nisan 2013 #1747761

KVK Hatasını Sözlü Kabul Ediyor Ama Ürünümü Değişmiyor!

KVK cihazımı hatalarından dolayı 5. kez sonucunda yaptılar. 5. kez cihazımı değişim edilecek diye teslim ettiğimde onarılmamasını ve değişimini talep ettim. 2.5 ay da 5. kez telefonumu teslim ettiğim KVK belli bir ücret söyleyerek yapabileceklerini söylediler. Biraz görüşme sonrası akabinde telefonumu bir anda garantisinin devam ettiğini söylediler.


4. teslimde cihazın kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Cihaz garanti dışına çıkarılmış. Kartal KVK'da hatamın olmadığını söylemesine rağmen ücret talep etmeyerek yapabileceğini söyledi. Israrla onarılmasın dememe rağmen onarılmış ve teslim alınmasını istemiştir. Yasal haklarımı bir gün önce başlattım.Müşteri memnuniyeti yok.

Ayhan 57 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan19 Nisan 2013

    2 hafta uğraştım ve sonunda KVK ürünümü değişti. Tekrar bu durumların olması halinde tekrar mücadelemi sürdüreceğim... Burda şu öğrenilmiştir. Müşteri memnuniyeti yok amaç bezdirmek ve yıldırmak. Kesinlikle haklı olduğunuz konuları edep adap çerçevesinde sonuna kadar aramanızı tavsiye ederim. KVK çalışanlarının müşteri ile iletişimlerini hiç beğenmedim. Sürekli bir başka kişilerle muhattap edilmek hiç hoş olmamıştır. Saygılarımla.....

  • KVK Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimiz çağrı merkezimizden destek almıştır. Ürün değişimi gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Ayhan18 Nisan 2013

    şikayetin cevabı cevap yok olarak yayınlandı. firmamı cevap vermedi. yoksa kvk mı? cevap vermedi anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön