29 Nisan 2013

KVK Garantili Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı!

22. 04. 2013 KVK servisine garantili Nokia 7230 model cihazımı, Donuyor, Tuşlar çalışmıyor şikayeti ile verdim. Bankoda bulunan bayana ayrıca SDkart yuvasında kırık olduğunu belirtip, garanti dahiline girer mi? Diye sordum, cevap vermeden direkt arıza formuna yazdı. Cihazım için bir kaç gün sonra 40 Lira ücret istenildi.

Onay vermedim, sadece beni rahatsız eden sorunların giderilmesini rica ettim. Cihazımı KVK sitesinde takip ettiğimde 10 lira ücret istenildiğini farkettim. Hem cihazım yapılmamış, hemde ücret talep ediliyor. SDkart yuvası hafif kırıktı ama çalışır durumdaydı, aldığımda ise tamamen kırık olduğunu gördüm. SDkart kırık olması nedeni ile cihazımı komple garanti dışı bıraktılar.

Fatih 162 Okunma

Cevaplar

  • Fatih03 Mayıs 2013

    Şikayetimde yazdığım onca yazının sadece hafıza kartı girişine mi cevap verebildiniz? O giriş o kadar kırık değildi, ayrıca çalışıyordu... Şimdi ise çalışmamaktadır. Böyle mi eleman yetiştirmektesiniz! Ben telefonu donması nedeni ile verdim kart girişini yapın demedim ve bana telefonun garanti dışı kaldığını belirtiyorsunuz. Sizin ahlak anlayışınız bu kadar sığ mı?

  • KVK Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön