05 Nisan 2013 #1725659

KVK Garanti Sorunu!

Kurumsal bir firmada uzun yıllardır satış konusunda üst düzey yöneticilik yapmaktayım ve böyle bir garanti uygulaması hiç duymadım. Aldığım Blackberry Tourch cep telefonunun üst yüzey boyası soyuldu. Geçenlerde arıza yapıp, çalışmaz hale gelince, KVK teknik servisine götürdüm. Dün, ürünün garanti uygulaması dışında tutulduğu SMS'i geldi.


Bilgi aldığımda, telefonun üst kısmının soyulduğu ve yere düşmüş olabileceği vs. nedenlerden dolayı garanti haricinde tutulduğunu bildirdiler. Telefonun boyası soyuluyorsa bundan tüketici mi sorumludur? Yoksa, bu hatalı bir ürün müdür? Düşme neticesinden ise, telefonun herhangi bir yerinde kırılma var mı? Hizmet vermek istemezseniz çok neden bulabilirsiniz!

Birim 46 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz ; Telefonunuzun durumu ile ilgili tarafımıza ulaşarak sizi bilgilendirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Kontrollerin yapılabilmesi için IMEI ya da form numaranız gerekmektedir. IMEI ya da form numaranız ile birlikte http://www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön