11 Mayıs 2013 #1791674

KVK Garanti Şartları İhlali!

KVK Ankara servisinize verdiğim ilki 04/04/13 tarihli ses problemi ve ekran donması şikayetli telefonumu 17 iş günü bekledikten sonra cihaz teslim edildi fakat ses problemi çözülmüş ekran problemi devam etmekteydi.


Ayrıca telefonun şarj girişide kasanın dışına doğru çıkıntı bir biçimde verildi. Bunun üzerine ertesi gün 26/04/13 tekrar ürünü servise verdim ve 12 iş günüdür bekliyorum.


Müşteri hizmetleri ve bayii ile görüştüm ve tamir süresi 10 iş gününü geçmesinden dolayı muadil bir telefon istedim fakat olumlu bir cvp alamadığım gibi müşteri hizmetleri geri dönüş yapacağını söylemesine rağmen dönüş dahi yapmadı. Özetlediğim için bu kadar aslında dahası var.

Muharrem 654 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem23 Mayıs 2013

    Bahsedilen geri dönüş "cihazınızın onarım işlemleri devam etmektedir onarımı tamamlanınca bilgi verilecektir" şeklinde yani sorunumun çözümüyle uzaktan yakından alakası yok. Bir aydır serviste olan telefonum için tek alabildiğim cevap bu kadar.

  • KVK Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön