30 Nisan 2013 #1771365

KVK Değişim Cihazı Çin Malı Çıktı!

Telefon yapabilecek kapasite bir firma değil. Sürekli bir telefon arıza verir mi arkadaşlar. Değiştirin deyince de 40 dereden su getiriyorlar. Eğer kuvvetli delilleriniz varsa ancak o zaman değiştiriyorlar.


Ha bu arada değiştirdiler de ne oldu. Telefon çakma. Çin mali telefon vermişler. İMEİ leri çalıntı çıktı.Zorladım yasal haklarıma başvurdum cihazı verdikten sonra yasal haklarımdan vazgeçmiştim. Ama şimdi zemzemle yıkadık deseler yok artık. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanıyorum.

Ayhan 159 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Ayhan30 Nisan 2013

    Şikayet No : 1771365 ve Şikayet No : 1768368 Yapmış olduğum şikayetlere cevap verilmemiştir. Çünkü hatalarını örtemeyen KVK çeşitli laf kalabalığı yapmaktadır. Cep telefonumu bozup yenisi vermiş o da Kayıtdışı Olduğu Tespit Edilen İMEİ olarak verilmiş. Sonrasında telefonu aynı garanti kapsamı dışına çıkıp tekrar garanti kapsamı içine aldıkları gibi bu cihazı IMEI NUMARASI KAYITLI hale gitirmişlerdir. Ama Telefonum hiçbir hattı çalıştırmıyor.... Hatların hiç birini kullandırmyor. . . Yeni verdikleri cihazda başka sorunların da mevcut olduğunu görüyorum. Bozduğun telefonumun ücretini talep ediyorum...Vermiş olduğunuz ve yeni dediğiniz cihazınızı sizlere iade vereceğim. Yasal ama insanlıkla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön