21 Mart 2013 #1698063

KVK Cihazımı Mahvetmişler!

07.03.2013 tarihin'de cihazımı aşağıdaki arızalara istinaden servise verdim
1 kamera 2 ses tuşu 3 titreşim 4 ekran sensörü 5 şarj 6 dış hoparlör sesi az çıkıyoruz 7 kendi kendine kapanma 8 power ve ses tuşları silik servise bıraktığım cihazımın ana kartının değişimi olacağını teknik servis takip aracılığı ile öğrendim.


Dün sms yolu ile bilgi geldi cihazınızı alabilirsiniz diye bu gün gittiğimde cihazın ses tuşu dışarı çıkmış elime düştü benim yaptığım çiziklerin dışında alt sim kapağı ve bazı yerlerinde çizik olduğunu ve cihazı bana o şekilde teslim etmeye nasıl kalkarlar neyin peşindesin kvk cihazı mahvetmişsiniz açarken bu nasıl bir servis anlayışı?

Gürkan 41 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan10 Temmuz 2013

  geri dönüş derken yalanlarınızı kendinize saklayın kvk .. ne kadar laubali bir firma olduğunuz ortada...

 • Gürkan02 Nisan 2013

  cihazımı her oldu deninldiğinde almaya geliyorum faka her defasında bir sorun ile karşılaşıyorum en son karşılaştığım sorun ise talebim doğrultusunda tuş takımlarının değişmediğini görmek daha önce belirttiğim gibi benim haricimde cihazın ana kartı değişimi esnasında olan çizikler cihazı bir inceleyin lütfen vidaları bile yalama yapılmış kvk teknik serviste telefon açmak için bir tornavida yokmudur çok merak ediyorum yalama yapılabiliyor cihazımın değerini garanti şartları altında yapıyoruz haklılığı ile düşüremezsiniz...

 • Gürkan29 Mart 2013

  bu gün tekrar cihazınız oldu dediler gittim cihaz ne şarz oluyor nede açılıyordu power tuşu yine silik değişmemiş alt kapağında ve bazı yerlerinde benim yapmadığım çizikler halen mevcut iki seferdir benzin yakıyorum işimden kalıyorum cihazı almaya gidiyorum oldu diyorsunuz olmamış dalgamı geçiyorsunuz nasıl bir teknik servis anlayışınız var kvk kontrol edilmiyormu tamir olan cihaz denenmiyormu üzerinde bir sürü parmak izi insan cihazı bir siler ya bu kadar olmaz .. hakkımı yasal yollardan arayacağım..

 • KVK Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön