15 Şubat 2013

KVK Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı!

Mayıs 2012 tarihinde 1700 tl verilerek o çok güvenilen kvk firmasından cihazı aldım. Geçen hafta dokunmatik arızası ve şebeke sorunu oluştu bunun üzerine 11. 02. 2013 tarihinde Bakırköy kvk servisine teslim ettim.

Dün cihaz takibi sayfasından kontrol ediyorum, cihaz garanti haricine dönmüş! Müşteri hizmetlerini aradım, neden böyle olduğunu soruyorum; Sim pimi eğilmiş teknisyenleri bu yüzden garanti dışı bırakmış!

Son bir yıl içinde bu 3. Blackberry cihazımı KVK teknisyeni keyfi sebeplerden garanti dışı bırakıyor. Böyle olur sim pimi eğik garanti dışı kaldı. Ya cihazımı onarıp verirler. Ya da en kısa sürede Tüketici hakemler heyetine başvuruyorum btk ya bildirdim KVK'nın yaptıklarını.

Bayhan 86 Okunma

Cevaplar

  • Bayhan18 Haziran 2014

    Telefonu çekmeceye kaldırdık belki bir gün bir kaç parçası lazım olurda kullanırız diye. Sağolsun Kvk çöp yaptı telefonu! Bir daha asla Kvk cihazı almayı bırakın Kvk'ların önünden geçmem...

  • KVK Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön