05 Haziran 2015

KVK Cihazı 3 Defa Garantiye Gönderdim!

Bana sıvı temasından dolayı 105 TL ücret çıkacağı söylendi nemlenmiştir dedik. Cihaz 30 güne yakın geçmesine rağmen ve 15 gün önceden de cihazınız yapılmıştır alabilirsiniz veya biz bayiye göndereceğiz mesajının dışında bir bilgi gelmedi ben mail atıp öğrendim. Ödemeyi net üzerinden yaptım cihaz geldi.


Cihazı bayiden alıp test ettiğimde bu defa farklı 2 sorun vardı.


Arama yaptığımda kapanıyordu ve nokta basmıyordu tekrar gönderdim tekrar geri geldi kapanma çözülmüş fakat nokta yine basmıyor ve yine gönderdim. Bana kullanmam için cihazda verilmedi. Mevcut sorun ücret karşılığında giderildi ama farklı sorunlar çıkarıldı ve hala mağdurum bugün yine cihaz geldi denedik tekrar garantiye.

Muhammet 460 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet10 Haziran 2015

    Cihaza peş peşe ücret çıkarıyorlar yapamıyorduysanız ilk başta ücrette talep edemezdiniz arkadaşım. Cihaz gelir gelmez peş peşe bayiden almadan garantiye gönderiyorm farklı sorun üretip geri gönderiyorlar sonrada tekrar ücret istiyorlar yine ayıptır ya.

  • Muhammet10 Haziran 2015

    Konu ile ilgili Geri Dönüş Yapıldı 158 TL bedel isteniyor. Cihaz gitmedn önce o arıza yoktu. Ve gelir gelmez geriye gönderdim Bu Ne saçmalık 158 TL daha neye dayanarak isteniyor. Kendi bozduğunuz şeyedemi ücret alıyorsunuz. Acilen Konuyle ilgilenilmesini Talep Ediyorum.

  • Muhammet08 Haziran 2015

    Firma tarafından ne mesaj ne arama ne mail yoluyla herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön