16 Şubat 2013

KVK Cihazda Sorunlar Bitmiyor!

3 defa şebeke sorunundan servise giden telefonum bu seferde ses sorunu yaşıyor ve daha kullanamaya başladığım bugün ilk dakikalardan beri. Ürünün en sonunda değişimini talep ettiğimde tarafıma iç akşamları değişti diyerek verdiler . Bir de üstüne üstlük dış kasası sayelerinde haşat olmuş ben gözüm gibi bakarken son hali berbat.

Neslihan 29 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan06 Mart 2013

    kvk şikayetimin giderildiğini beyan etmiş ama tamamen yalan. aynı makina sorunu giderilerek tarafıma gönderildiği ifadesi var değişim falan yapılmamıs.müşteri kandırmacası devam etmiş durumda. her seferinde acıklamada aynı yazı "genel bakım yapıldı yazılım güncellendi testlerden basarı ile gecti." bakalım bu seferki arzılanma ne kadar zamanda olacak . ayrıca son 2 defa servise yeni bir makina ile değişimi istenmesine rağmen korkularından yapamıyorlar.hakkım olanı istemem bile umurlarında değil firmanın

  • KVK Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön