08 Nisan 2013 #1731700

KVK Bozuk Tuşa Kullanıcı Hatası Dedi!

Turkcell 'den taahhütlü olarak aldığım cihazımın ön panelinin üzerinde bulunan menü ve geri çıkış tuşları çalışmıyor. Ayrıca cihazın kulaklık soketine kulaklığı taktığımda tam oturmuyordu. Bu şikayetler ile garanti kapsamında olan ürünüm KVK Kartal servisine gönderildi. Cihaz 23 gün serviste kaldı. Ancak üzerine max onarım süresi olan tarihler girilmiş.


İki haftalık bir süreç sonunda tuşların, ön kapağın üzerinde bulunan çizikler (!) nedeniyle çalışmadığı ve müşteri hatası olduğu belirtilerek dönüş yapıldı. Bununla beraber 270 TL panel değişim ücreti talep edilen ürünüm herhangi bir işlem yapılmadan geri gönderildi. Tuşa basarak kullanıcı hatası yapmış oluyorsam garanti neyi kapsıyor?

Tolga 45 Okunma

Cevaplar

  • Tolga18 Nisan 2013

    SADECE BURADAN DEĞİL, BAŞKA PLATFORMLARDA DAHİL OLMAK ÜZERE TARAFIMA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞ YAPILMADI !!!

  • Tolga10 Nisan 2013

    Yaptığınız dönüşü herkesin görebileceği bir platformda yapmayı neden uygun görmediniz. Yapılan dönüş budur ! Garanti belgesi şartları gereği ürünün ücretsiz onarımı mümkün değildir. Cihazınızda görülen deformeler kötü kullanıma girmektedir. TUŞA BASARAK KULLANDIĞIM İÇİN ÖZÜR MÜ DİLEMEM GEREKİYOR !!!

  • KVK Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön