21 Şubat 2013

KVK Bir Türlü Tamir Edilemeyen Bayi!

1,5 yıl önce E71 telefon aldım almaz olaydım. Telefon 2 ay kullandıktan sonra ilginç hatalar vermeye başladı. Tuşlar basılı kalıyor dönüyor kitleniyor. 1 hafta önce 3. kez teknik servise gönderdim KVK 'ya 2 sefer yaptık diye gönderdiler bir şey yapamamışlar 3. seferde de telefonun
ana kartında şu var deyip geri gönderiyorlar ki bu durum imkansız çünkü asla böyle bir şey olmadı.


Ben böyle bir kalite anlayışı görmedim ve KVK gibi büyük firmaya böyle bir servisi ve müşteriye yaklaşımı yakıştıramadım. Ayrıca garantim devam etmesine rağmende 50tl servis ücreti talep edilmiştir. Bu nasıl bir garanti hizmetidir nasıl bir teknik destektir. Çözüm bulamayan bu firma birde 90 TL ücret istemesi komik.

Selçuk 62 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk22 Şubat 2013

    Öncelikle hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Sizden gelen e-mail aşağıdaki gibidir. "Telefonunuz anakartı üzerinde bulunan kafeslerde sıvı teması tespit edilmiştir. Sıvı teması olan bölge görsel ekte tarafınıza sunulmuştur. Telefonunuz garanti kapsamı dışında kalmıştır." Fakat şunu merak etmekteyim. 2 kez telefonu tarafınıza gönderdiğimde neden bu şekilde bir sorun tespit edilmedi de en son gönderdiğimde böyle bir durum oluştu amaç telefonun değiştirilmemesimiydi? Ayrıca ben bu telefonu asla sıvı bir ortamda barındırmadım sürekli kılıflı olması gereğide üstüne herhangi bir sıvı dökülmesi imkansız. Bu nedenle bu işlemi sizin gerçekleştirmediğinizin garantisi varmıdır? Bu konu hakkında mağdurum ve acil bir çözüm istemekteyim. Ya telefonum yapılır yada değiştirilir. İlginiz için teşekkür ederim.

  • KVK Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön