09 Mart 2013

KVK Ayıplı Malın İadesini Yapmıyor!

11. 01. 2013 Tarihinde Amasya hendi iletişimden sözde ön kamerası görüntülü görüşmesi olan (ürün kataloğunda ön kamera var yazmasından dolayı) Huewai G301 cep telefonu aldım. Eve geldikten sonra ürünü inceledim ön kamera olmadığını tespit ettim. Aldığım firmaya gittim durumu izah ettim.

Satıcı firmada şaşırdı ve evet hatalı katalog basımı size ayıplı kusurlu mal verdik diyerek KVK merkezi ile görüşmek için benden zaman istedi 1 hafta sonra gelin yerine başka ürün verelim yada paranızı iade edelim dedi. Paramı istedim hakem heyetine gidin ben savunmamda hatalı ürün sattığımızı belirtirim paranın iadesini kabul ettiririz dedi. Hakem heyetine bana söylediğinin tersinde beyanat vermiş.

Fatih 139 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Mart 2013

    09 Mart 2013 tarihli şikayetim üzerine evet şikayetimle ilgili tarafıma dönüş yapıldı. Matbaa hatasından dolayı KVK nın suçlu olmadığı belirtiliyor. İyi güzelde ben cep telefonunu matbaadan değil Kvk adına satış yapan hendi iletişimden aldım. Hendi iletişimde Samsun Kvk servisini suçluyor yani anlaşılan oyalama politikasından başka hiç bir şey değil bu yapılanları KVK gibi birr firmaya hiç mi hiç yakıştıramadım. Bana inanılmıyorsa Amasya hendi iletişim aranarak gerekli bilgi alınır. Bir diğer oyalamacı ise Samsun Ulugazi Mah.19 Mayıs bulvarında bulunan KVK servisi müdürü İsa beydir. Kvk bir an önce bu ayıbından kurtulmalıdır saygılarımla.

  • KVK Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön