16 Ekim 2018
#11034950

KVK Artık Güven Vermiyor

Teknosa'dan aldığım ve garantisi bitmeyen cep telefonum, Teknosa aracılığı ile KVK'ya gönderildi yapılabilecek basit bir onarım (ekranın sağ tarafı çok kasadan ayrılmıştı, bu şekilde kullanıyordum garantisi bitmediği için ve daha önce garanti kapsamında yapıldığı için, teknik servis yine yapıştırıp gönderir diye düşünmüştüm) maalesef KVK kullanıcı hatası, garanti kapsamı dışında diye telefonda onarım dahi yapılmadığı halde 16 gün oldu henüz göndermedi. Daha önce aynı telefonu aynı hata için başka bir teknik servise vermiştim garanti kapsamında onarımı yapılarak ertesi gün teslim edilmişti. Garantisi bitmediği halde onarım yapılmayan telefon neden bekletiliyor. KVK artık hiç güven vermiyor.

Mahmut Mahmut 643 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mahmut19 Ekim 2018

  İnsanları soyan firma KVK

 • Mahmut18 Ekim 2018

  Teknosan aldığım Sony Xperia XZ model cep telefonunu basit bir ekran sorunu nedeniyle garantisi bitmeden Teknosa aracılığı ile KVK teknik servise gönderdim. Telefonda kullanıcı hatası var 620 TL'ye yaparız dediler geri gönderin dedim. Çünkü daha önce aynı telefonu yine ekran hatasından elden başka bir teknik servise vermiştim ertesi gün onararak teslim etmişlerdi bu sefer arada Teknosa vardı üstelik KVK ya gitmişti. Ama anladım ki Teknosa ve KVK nın adı büyümüş ama kendileri küçülmüş bu firmalar için insan değil para önemli KVK insanlardan nasıl para alacağının hesabını yapıyor, Teknosa için satışı yaptıktan sonra müşterinin önemi kalmıyor. Sony ye mail gönderdim dikkate alıp dönmediler. 18 gün oldu onarılmayan telefonum gelmedi bunun adı hizmet değil eziyet bunu yapanda Teknosa, KVK ve Sony

 • Mahmut18 Ekim 2018

  Teknosan aldığım Sony Xperia XZ model cep telefonunu basit bir ekran sorunu nedeniyle garantisi bitmeden Teknosa aracılığı ile KVK teknik servise gönderdim. Telefonda kullanıcı hatası var 620 TL'ye yaparız dediler geri gönderin dedim. Çünkü daha önce aynı telefonu yine ekran hatasından elden başka bir teknik servise vermiştim ertesi gün onararak teslim etmişlerdi bu sefer arada Teknosa vardı üstelik KVK ya gitmişti. 18 gün oldu onarılmayan telefonum gelmedi bunun adı hizmet değil eziyet. KVK hakkında olumsuz düşünen birçok kişi vardı hepsi haklıymış.

 • Mahmut17 Ekim 2018

  Güvenilmeyen ve fırsatçı bir firma olduğunuzu umarım bilmeyen kalmayacak.

 • Mahmut17 Ekim 2018

  KVK güvenilmeyecek, inanılmayacak hale geldi. Çok basit bir sorunu olan sadece garanti kapsamında onarılsın diye 17 gün önce KVK ya gönderdiğim cep telefonum için kullanıcı hatası 620 TL verirseniz onarılır dediler. Bende gerek yok onarmadan iade edin dedim 17 gün oldu iade etmediler. Telefonun hatası; ekranın çok az bir bölümü kasan ayrılmıştı. Basit bir yapıştırma işlemi olacaktı. Sıkıntı yaşamadan o şekilde kullanıyordum garantisi bitmeden teknik serviste yapılsın demiştim. Aynı telefonu aynı hatadan başka bir teknik servise daha önce vermiştim o servis ekranı değiştirerek bir gün sonra teslim etmişti. Bu sefer daha sağlam olsun diye Teknosa aracılığı göndermiştim.

 • Mahmut16 Ekim 2018

  Teknosa'dan aldığım ve garantisi bitmeyen cep telefonum, Teknosa aracılığı ile KVK ya gönderildi yapılabilecek basit bir onarım (ekranın sağ tarafı kasadan ayrılmıştı, bu şekilde kullanıyordum garantisi bitmemişti ve daha önce garanti kapsamında ekranı değişmişti, teknik servis yine garanti kapsamında yapıştırıp gönderir diye düşünmüştüm) maalesef, KVK kullanıcı hatası, garanti kapsamı dışında diye telefonda onarım dahi yapmadı ve 16 gün oldu henüz iade edilmedi. Daha önce aynı telefonu aynı hata için başka bir teknik servise vermiştim garanti kapsamında onarımı yapılarak ertesi gün teslim edilmişti. Garantisi bitmediği halde onarım yapılmayan telefon 16 gün oldu, neden bekletiliyor.

Ziyaretçi Yorumları