17 Nisan 2013 #1748064

KVK 3 Kere Servise Giden Telefonun Değişimini İstiyorum!

20/03/2013 günü telefonum simkart okuma hatası nedeni ile garantiye götürdüm benden kullanıcı hatası nedeni ile 150 TL istediler bende istenilen miktarı ödedim telefonum yapılsın yeter ki diye İstanbul dan yaklaşık 15 gün sonra gelen telefonum tekrardan aynı hatayı verdi tekrar yolladım KVK ya sorunun temassızlık olduğunu belirttiler.


Kendi hatalarını düzelttiler telefonum 1 hafta içinde geldi tamam her şey güzel sim kartımı okuyordu telefonum tam yapılmış derken bu kezde sim kart yerini yaparken kamerasını bozmuşlar bu üçünü gidişi 1 ay içerisinde şikayetçiyim telefonumu lütfen doğru tamir edin yada sıfırını getirin paramızla rezil oluyoruz .

Tolgahan 49 Okunma

Cevaplar

 • Tolgahan19 Nisan 2013

  kvk 3 kere servise giden telefonumun değişimini istiyorum şakayetim de belirtmiştim olanları şimdide benden bozuk simkart giriş yerini yapmak için uğraştıkları zaman sağlam kamerasını bozan kvk servisi sanki kamerayı ben bozmuşum gibi 33.2 TL fatura çıkartıyor ben zaten 150 TL ödemiştim simkart yeri için bir türlü yapamadılar her gelişinde simkart yeri bozuktu son gelişinde ise kamerasını bozmuşlar şikayetçiyim k.v.k dan benden bu parayı istemeye hakları yok elimde fatura ve belgelerim var 33.2 TL az bir miktar ama ben haklıyım sonuna kadar haklı olduğuma inanıyorum

 • Tolgahan19 Nisan 2013

  sayın kvk yetkilileri şikayetimde belirtmiş olduğum üzere kamerası bozuk değildi kvk teknik servisten geldiğinde bozulmuştu ve benden 33.42 TL para istiyorsunuz hiç bir şekilde o parayı vermem ben zaten şikayetimde de yazdığım gibi 150 TL vermiştim yeterki telefonum yapılsın die ama bir türlü yapılamadı ve şimdi tekrardan para istiyorsunuz şikayetçiyim sizlerden

 • Tolgahan18 Nisan 2013

  bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

 • KVK Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön