01 Nisan 2013 #1719018

KVK 2 Kez Teknik Servise Verilmiş Ama Halen Bozuk Olan Telefon!

Türkcell'in armağan ettiği (!) telefonumu "cihaz açılmıyor" şikayetiyle KVK İzmir teknik s.'ne verdim.Garanti süresinde olmasına karşın 170 lira ücreti şikayet etmeden ödedim, teli aldım.Ses akşamları çalışmayan telimi, hatanın düzeltilmesi için servise geri verdim.Bu sefer de bir 130 lira daha talep ettiler.


Böyle bir ekstra ücretin ilk servise verişimde istenmiş olması gerektiğini belirtip, kendi hatalarından kaynaklı bu hatayı düzeltmelerini istedim.Talebimi haklı bulup tamir edip geri verdiler ki telefon hala aynı şikayetle çalışmıyordu.Telefonla KVK'i arayıp telimi bir daha servise verdim.Bu sefer de 90 lira istediler.Kendi hataları,ekstra faturalar,kötü hizmet!

Engin 77 Okunma

Cevaplar

  • Engin15 Nisan 2013

    Sikayetimvar.com'a sikayetimden sonra müşteri ilişkileri servisi beni arayıp, 90 liralık ücretin işçilik düşülerek 60 liraya indirildiğini ve olası bir şekilde testlerde bir sıkıntı çıkması halinde, şimdiye kadar ödediğim toplam ücretin geri ödeneceğini söyledi, ben sorun bir an evvel çözülsün diye kabul ettim. Akabinde 2 gün önce telefonu almaya gittim parayı ödedim, telefonu teslim aldım. Aldığım anda denedim ve telefonumdaki sıkıntının 3.kez de parayı ödememe rağmen çözülemediğini gördüm. Bu durumu yetkili servisteki kişiye de gösterdim, bana hak verdi. Telefonu onlara geri verdim ve müşteri ilişkileri servisini arayıp tamir için verdiğim toplam ücretin iadesini talep ettim. Yardımcı olacaklarını söylediler ve hala bekliyorum. Gereksiz yere ödediğim paranın yanı sıra çektiğim sıkıntı ve zaman kaybı da cabası. Bu noktadan sonra benim için tek seçenek ödediğim paranın iadesidir, yada hakkımı başka mercilerde arayacağım.

  • KVK Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Takibimiz devam etmektedir. Müşterimize tekrar dönüş yapılacaktır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön