KVK Ürün Her Servise Gittiğinde Değişik Bir Hasarla Geliyor!

Önder A. |

İzmir kvk servisine htc öne x kapanma şikayeti ile verdim bilgi yüklendi teslim etmeye çalıştılar ama olmadı teknik ekip cihazın imail no kazımıştı 40 45 gün uğraştıktan sonra lütfedip yeni cihaz verdiler, cihazda birleşme olduğundan ek yerlerinden ışık sızmaları vardı tekrar verdik, oldu dediler gittik bu kezde ekran beyaz olunca gözüken sağ alt köşesine sigara ucu büyüklüğünde sarı leke oluşturdular.

Tekrar verdik hazır dediler eve kargoladılar istemediğim halde kargoyu açınca şarj girişine cihazın içindeki plastik akşamı sıkıştırmışlar kablo gıcı kasayı kapatmadan göndermişler yine verdik hazır dediler, aldık bu sefer kasa hala kaşıntılı ve kulalıktan ses gelmiyor artık yine verdik bakalım..

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder A.
  18 Mart
  11:09

  ŞU AN TELEFONUMU 9. KEZ KVK DAN ALDIM AMA HALA ÇÖZÜM YOK YOK YOK... CİHAZ YENİ OLDUĞUNDAN YA PERSONEL BİLGİSİ YOK DENEYİMSİZ YADA KVK NIN İŞ DİSİPLİN ANLAYIŞI BU KADAR EN SONUNCUYADA HİÇ BİR ŞEY YOK DİĞEREK VERDİLER VİDEO VAR KABLO ÇIKIŞ OLDU HALDE ÇANKAYA ŞUBESİNDE KVK PERSONELİ ALMAK İSTEMEDİĞİMİZ CİHAZI ELİMİZDEN ALIP ALMIYORSANIZ KALSIN DİYERE İŞLEM YAPIYOR BU İŞLEM BU KADAR DİYORLAR... YAZIK ...

 • Önder A.
  04 Mart
  15:38

  KVK DAN BANAN GELEN HER HANGİ BİR BİLGİ TELEFONU YADA MAİLİ YOKTUR.. AKSİNE BEN ONLARDAN HER HANGİ BİR BİLDİRİM GELMEDEN MÜŞTERİ HİZMETLERİNE MAİL ATTIM 3 GUN OLDU CEVAP YOK..

 • 04 Mart
  10:51

  Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır.
  Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.