11 Nisan 2013

KVK Telefonun Arızasını Gidermek İçin Ücret Talep Ediyor!

KVK teknik servisine daha öncede bir şikayette bulunmuştum. E posta adresime gönderdiğiniz maille Cihazımı aynı sorunlarıyla tekrar Ankara şubesine teslim ettim. Bir hafta sonra GSM numarama gelen mesaj cihazın onarım bedeli 123 tl olduğu söyleniyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım bana söylenen problem. Cihaz garanti harici başka bir yerde açılmış ve cihazın ana kart üzerinde kendilerinin kullanmadığı bir lehim bulunmuş.

Bu cihazı KVK teknik servisten 1,5 yıl önce almıştım. 5- 6 ay kullandım. Daha sonra sorunları başladı. Cihazın garanti süresi olduğu için başka bir yere cihazımı vermedim. Üstelik beni mağdur etmemek için indirim yapacaklarını söylediler.

İclal 54 Okunma

Cevaplar

  • İclal12 Nisan 2013

    Vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ederim.. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. Personeliniz tarafından geri dönüş yapılmadı ben personellerinize 3. kez arama yaptım. Ayrıca cevaplarınızı bu şekilde yazmanız açıklayıcı mı acaba. Yorumlara baktığımda Kimse memnun değil verdiğiniz hizmetten. Cihazımın teslim edilmesini talep ettim zaten. ilginiz için ve yazmış olduğunuz o otomatik metin için teşekkürler. iyi çalışamalar..

  • KVK Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimize yetkili personellerimiz tarafından geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • İclal12 Nisan 2013

    Kvk teknik servisine daha öncede bir şikayette bulunmuştum. E posta adresime gönderdiğiniz maille Cihazımı aynı sorunlarıyla tekrar ankara şubesine teslim ettim. bir hafta sonra GSM numarama gelen msj cihazın onarım bedeli 123 tl olduğu söyleniyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım bana söylenen problem. Cihaz garanti harici başka bir yerde açılmış ve cihazın ana kart üzerinde kendilerinin kullanmadığı bir lehim bulunmuş. Bu cihazı KVK teknik servisten 1,5 yıl önce almıştım. 5- 6 ay kullandım. daha sonra sorunları başladı. cihazın garanti süresi olduğu için başka bir yere cihazımı vermedim. Üstelik beni madur etmemek için indirim yapıcaklarını söylediler. Hİç mağdur etmediniz gerçekten

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön