KVK Telefonumu Bozdu!

Serdar K. |

Telefonumun içini temizlerken sim yatağındaki tırnaklardan biri pamuğa takılarak kırıldı, ben de normalde bir telefoncunun 3 TL'ye lehimleyebileceği parçayı garantili olsun diyerek KVK'ya götürdüm. KVK bunun garantide olmayacağını belirtti ve bunu da kabul ettim. 15 gün sonra telefonumun içindeki parçayı değiştirip, telefonun parçayı kabul etmediğini söyleyerek yapamadan geri verdiler.

Telefon yapılamamış, hem de tus kilidi bozulmuştu. Geri servise götürdüm. 4-5 gün sonra yapıldı dediler. Gittiğimde yapılmış hiçbir şey yoktu, telefonu almadım ve 5 gündür daha telefonum serviste. Toplamda 25 gündür telefonsuzum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  13 Mart
  10:46

  Telefonum hala serviste ve hiçbirşey yapmamışlar, bugün de utanmadan arayıp 103 TL ödeme yaparsak telefonun tamirinin yapılacağını ilettiler. Bu tamir kendi bozdukları tuş kilidi için!! Tamamen bir bezdirme politikası.. Telefonu geri alıp "lanet olsun" dememi bekliyorlar ama daha çok beklerler...

 • Serdar K.
  05 Mart
  12:29

  Hala telefonum KVK'da tamirde ve hiç bir şekilde söyledikleri gibi maille ya da başka bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. KVK yalan söylemektedir.

 • Serdar K.
  27 Şubat
  18:58

  Şikayetim ile ilgili hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. KVK'da bu yazıyı yazan kişi yalan beyan vermektedir.

 • 27 Şubat
  10:12

  Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır,müşterimiz çağrı merkezimizden destek almaktadır.
  Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.