06 Şubat 2014

KVK Telefonuma Yedek Parça Temin Etmedi

01.27.2014 tarihinde telefonumu KVK Ankara Kızılay yetkili servise bıraktım. Telefonum yeni idi 1 haftalık idi ama ses iyi ulaşmıyor ve yazılım güncellemesi için bıraktım. Verdikleri formdaki telefonlarla ücretsiz olarak müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız ve internet siteleri üzerinden kaydım bulunamıyor ve bilgi alamıyorum.

Bugün iş günü olarak 9. gün ve toplamda 11. gün hala bana bir geri dönüş olmadı sadece ve sadece durum izahı için mail attığımda geri dönüşleri parça temin edilemedi bekleniyor. Yazısı ulaştırdılar ama hala bekliyorum ve ne durumda olduğunu sorgulayamıyorum. Çünkü sonraki mailime geri dönüş de olmadı. Sanırım hakem heyetine gideceğim biraz daha bekledikten sonra.

Taylan 139 Okunma

Cevaplar

  • Taylan14 Şubat 2014

    tekrar kendim kvk ya uğradım ve gelen parçayı 10 şubat pazartesi ancak taktılar ve birazda ısrarımla aynı gün teslim ettiler fakat yeni alınan telefonda parça değişimi bence ayıplı maldır, kullanılmış yada bozuk mal satmaktır. KVK ya göre ki kendileri bu telefonların Türkiye distürbitörü olurlar, aldığım yerden değişim talebim olmalıymış halbuki sıkıntıyı bulan kendileridir ve değişimi kendileri tüketiciye sunmalılar ama yoruldum gerçekten hakem heyetiyle uğraşmadım yoksa daha önce bu şekilde sıkıntı sonucu değişimi veya para iadesi sağlanmıştı.

  • Taylan09 Şubat 2014

    Sakın kvk ya yaklaşmayın

  • Taylan07 Şubat 2014

    Geri dönüş yapıldı ama halen telefon tamiratı parça değişimi yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön