13 Eylül 2013

KVK Teknik Servis Kusurları!

HTC Sense XE modeli telefonumu 3 defa tamire gönderdim. Sorunlar telefondan ziyade teknik servisten kaynaklı ortaya çıktı.

1. İlk gönderdiğimde telefonum donuyordu. KVK orijinal rom üzerine orijinal olmayan rom yükleyip bana gönderdi.Geldiğinde Wi-Fi çalışmıyor ve tel hata raporunu gösterip duruyordu.
2. İkinci gönderimde telime sahte rom yüklenmiş dediler ve KVK benden 101 TL ücret aldı. Telefonum geldiğinde problemleri bitmedi. Wi-Fi bağlantısı İP almıyor, telefonda bağlantı kopuyor, telefon kilitleniyor ve açma kapama tuşu işlemiyordu.
3. Üçüncü kez gönderdim ama yine aynı problemlerle karşılaşmaktan endişe ediyorum. 8 ile 15 dakika arasında süren KVK müşteri servisine ulaşma angaryası da cabası.

Akif 152 Okunma

Cevaplar

  • Akif13 Eylül 2013

    Çağrı servisi defalarca size geri döneceğiz demesine rağmen geri dönmüyor. Tamir süresine uyulmuyor. Teslimat süreleri çok uzun tutuluyor. Çağrı servisi bağlanma süresi 8 dakikadan fazla sürüyor. Müşteriye yaptıkları bilgilendirme yalan ve yanlış bilgilendirme şeklinde olabiliyor(Kanıtlandı). Dürüst bir firma olarak düşünmüyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön