22 Mart 2013

KVK Tamiri Mümkün Değil Demiş!

Yaklaşık 2 hafta önce şarj girişi temassızlığı nedeniyle şarj olmadığı için telefonumu KVK İzmir şubesine götürdüm. İlk önce 110 liraya tamir edeceklerini söylediler fakat 1 gün sonra "bu cihazın tamiri mümkün değil" diyerek telefonu geri verdiler. Ayrıntılı bilgi isteyince de hem e-mail olarak hem de telefondan yalnızca "bu cihaz tamir olmaz" yanıtını aldım.

Kısacası 1 yıldan az süredir kullandığım telefonu hurdaya çıkardılar. Bunun üzerine geçen hafta diğer bir yetkili firmaya cihazımı verdim, incelendikten sonra 48 liraya tamir olabileceği cevabını aldım. Onayladım ve 3 gün sonra cihazımı teslim aldım. Şu an sorunsuz bir biçimde kullanıyorum. KVK firmasını artık asla tercih etmeyeceğim.

İlgın 43 Okunma

Cevaplar

  • İlgın 22 Mart 2013

    Bahsettiğiniz geri dönüşte belirttiğim gibi "tamiri mümkün değil" cevabını verdiniz. Bu sizin ayıbınızı örtmüyor ve hazır kalıp şeklinde verdiğiniz cevaplar gerçekten hoş değil.

  • KVK Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine 04-05.03.2013 tarihlerinde geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön