19 Mart 2013

KVK Tamir Etmeden Gönderiyor!

HTC marka telefonum 3 kere KVK ya gitti gitmez olaydı! ilk gittiğinde anakartı değişti 1.5 ay bekledim sonra geldi dokunmatiği bozulmuştu geri gönderdim geldi ama hiçbir değişiklik yoktu 1.5 hafta orda durmuş sadece telefon kontrol dahi edilmemiş neyse geri gönderdim artık sabrım taşmaya başlıyordu 2 hafta sonra geldi telefonum , aynı sorun devam ediyordu.

Geçen sefer de şikayetimi buradan dile getirmiştim fakat bana telefondan yardım ettiklerini ve buradan yardım etmeyeceklerini söylediler artık buradan yardım edilmesini istiyorum KVK yüzünden 3 aydır telefonumu kullanamıyorum mağduriyetimin giderilmesini acil olarak istiyorum aksi takdirde başka yollara başvuracağım.

Serkan 29 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine 20.03.2013 tarihinde , saat 17:00'da geri dönüş yapılmıştır. Mail adresinizin önemsiz klasörünü kontrol etmenizi rica ederiz. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Serkan 20 Mart 2013

    Benim mail adresime bir geri dönüş yapılmamış!

  • KVK Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön