18 Şubat 2016

KVK Swap (Kullanılmış Tamir Görmüş) Ürün Vermeye Çalışıyorlar!

Huawei g7 marka telefonumu power tuşu ve ses tuşu çalışmaması sorunuyla garanti dahilinde KVK Ankara şubesine bıraktım. Yaklaşık 20 gün oldu ve çağrı merkezi telefonumun Swap (kullanılmış ve tamir görmüş) telefonla değiştirileceği söylendi. Swap telefonun ne olduğunu bildiğimi ve kesinlikle kabul etmeyeceğimi belirttiğimde ise sıfır telefon ama sadece kutusu yok diye beni kandırmaya çalıştılar.

Çok basit 2 adet tuşu değiştirmeyen ve tertemiz kullandığım telefonumu elimden almaya çalışan KVK'dan şikayetçiyim! Kesinlikle kutusuz swap telefon kabul etmiyorum. Ya telefonumu tamir edip derhal teslim edin, ya da hiç açılmamış orijinal kutusunda sıfır telefon verin ya da paramı iade edin. Basit oyunlarınızla müşterileri mağdur etmeyi bırakın. İşin takipçisi olacağım ve ne gerekiyorsa sonuna kadar kovalayacağım.

Yiğit 283 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit 18 Şubat 2016

    KVK Ankara bayisi yetkilisi ya swap telefonu kabul edersiniz ya da tamir edilmemiş telefonunuzu size geri iade ederiz başka seçeneğiniz yok dedi ve zorla swap telefonu verdi. 1-swap telefon birebir aynısı olacak denmesine rağmen şubeye gittiğimde farklı bir rengini vermek istediler ve başka seçeneğiniz yok dediler. 2-Ürünü almaya mecbur kaldım ve eve geldiğimde internetten baktım telefonun IMEI numarasının kayıtlı olmadığını görüyorum. Yani ne olduğu belirsiz (sahte, kaçak vs.) telefonu zorla bana verdiler. Hala kapalı kutu yeni ürün veya paramın iadesini/hediye çeki istiyorum. Şikayetlerimizin işe yaramadığını düşünerek keyiflerine göre ve haksız çözümler üretip müşterileri mağdur ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön