22 Mart 2013

KVK Sorun Çözemiyor!

Daha öncede yazdım firma bana klasik cevapla döndü şimdi ise sitelerinde imel girince şu yazmakta

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarımı için parça değişimi yapılacaktır. Değişmesi gereken parça üreticiden beklenmektedir. Cihazınızın işlemleri tamamlanıp teslim edilmeye hazır hale geldiğinde, tarafınıza SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Cihazınızı, servisimize bayi aracılığıyla ilettiyseniz, bu bilgilendirme bayinize yapılacaktır. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A. S.

Garanti Durumu:Garanti Harici Fatura Bilgisi:7, 32 TL Müşteri Bilgileri Kayıt Tarihi / Kayıt Yeri:18. 03. 2013 00:00:00 / Bakırköy Teknik Servis fiyat neden istenmekte kamera çalışıyordu size gelince.

Şenol 210 Okunma

Cevaplar

  • Şenol27 Mart 2013

    Değerli arkadaşlar ben hala mağdurum neden hala firmadan değişecek parça gelmedi ve ben buna neden fiyat ödüyorum size gönderdiğimde sağlamdı kamerası sorun ben demi peki sizde mi sağlam gidip orada bozulunca müşteriden'mi parasını alıyorsunuz bence doğru bir mantık değil lütfen daha hızlı olunması gerektiğini iletirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

  • KVK Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin cihazı bir önceki şikayeti üzerine takip edilmektedir. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön