24 Ekim 2016

KVK Sağlam Telefonu Bozdu Üzerine Para İstiyor!

01 Eylül ' de Adana KVK 'ya HTC One m8 marka telefonumu batarya değişimi için verdim. Telefonumu 12 Ekim'de bana verdiler, yani 21 iş günü geçti ve 187 TL ödeme yaptım. Telefonumu aldığım akşam kamera ve titreşimin çalışmadığını fark ettim. Tekrar KVK 'ya götürdüğümde biz sizi ararız dediler. Telefonumu orada bıraktım kayıt bile açmadılar. Ertesi gün tekrar gittim, çünkü telefonlara asla cevap vermiyorlar.

Gittiğimde ürün parça bekliyor denildi. 42 gün sonra telefonumu aldım ve bozuk olarak aldım, üstüne birde parça bekleniyor denildi. İnternet sitesinden baktığımda 113 TL parça bedeli çıktığı görülüyor. Bana garantiden değişecekler denildi ama bir dedikleri birini tutmuyor. Elimiz mahkum aslında. Merdiven altı tamirciler bile bunlardan iyi tamirat yapıyor. Adamlar 42 günde anca batarya değiştiler, onu da diğer parçaları bozdu.

Mehmet 446 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 08 Kasım 2016

    Geçen gün mesaj geldi telefonunuz hazır dediler, gittim aldım bu seferde üst hoparlör çalışmıyordu, geri götürdüm bekleyin arkadaşlar halledecek denildi, bekledim neyse biz sizi ararız dediler beni postaladılar bir güzel, sonra KVK da çalışan arkadaş aradı telefon hazır denildi gittim bu sefer de anakart arızalı dediler, bir batarya değişecekdi parmaklanmadık yer kalmadı her tarafını bozdular yarın tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım, hakkımı sonuna kadar arayacağım KVK ya sakın telefon vermeyin gidin merdiven altı tamircilerde yaptırın daha iyi eminim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön