06 Mayıs 2013

KVK Onarıma Giden Cihaz Kayıt Dışı Geldi!

3 hafta önce HTC ONE X marka, 11 aydır kullanmakta olduğum, IMEI'si kayıtlı cihazımı KVK'ya teslim ettim. Cihazın arızası tesbit edildi ve cihaz, anakartı değiştirilmek suretiyle onarıldı.

Cihaz tarafıma teslim edildikten 2 gün sonra, cihazın imei'sinin kayıtsız olduğu ve 02.05.2013 tarihi itibariyle kapatılacağı bildirildi. bu süre zarfında KVK ile görüşmeme rağmen, benden eski cihazımı kaydettirdiğim pasaport bilgileri istendi.

İletmeme rağmen herhangi bir sonuç alamadım. 04.05.2013 itibariyle telefonum kullanım dışı bırakıldı. Bu konuda KVK 'nın bu ayıbını bir an önce temizlemesi için gerekeni yapmasını acilen istiyorum. Artık bu 1 değil, 2 değil.. KVK'nın kaçıncı vukuatı!

Onur 227 Okunma

Cevaplar

  • Onur 09 Mayıs 2013

    Pasaport bilgilerim doğru, elimde kayıt yaptırma zamanına ait dilekçem bile mevcut. bu durumda pasaport bilgilerimin hatalı olduğunu ileten sizsiniz. bu konuda nasıl bir çözüm bulacaksınız?

  • KVK Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön