20 Nisan 2013

KVK İlgisiz!

Siyah renk HTC One S cihazım var ve 13 Şubatta servise verdim. 3 aylık sürecin sonunda 19 Nisan itibariyle cihazım 4 kere servise gitti ve son gidişinde de 20 iş gününü geçirdi.(Bu servise gidiş gelişler tamamen KVK'nın cihazı tamir edememesinden kaynaklı) Sonunda KVK cihaz değişimini onayladı ancak gri renk verebileceklerini söylediler.

Siyah ile gri model arasında yalnızca renk farkı değil aynı zamanda malzeme kalitesi farkı olduğundan ben siyah renk cihazı istediğimi belirttim. KVK bu kezde "Ya gri renk alırsınız ya da servisteki eski cihazınızı alırsınız, beğenmezseniz de mahkemeye verirsiniz" şeklinde tehditkar bir tavır takınmaya başladı. Mağdurum ve kızgınım.

Engin 28 Okunma

Cevaplar

  • Engin24 Nisan 2013

    Müşteriniz çağrı merkezinden desteği kendi imkanları ile almaktadır. Yoksa KVK'nın herhangi bir geri dönüşü olmamıştır. Ayrıca konuya halen bir çözüm getirilmiş değildir.

  • KVK Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz çağrı merkezimizden destek almaktadır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön