16 Mart 2013

KVK Haksız Ücret İsteği!

1. Kavacıkta bir servisiniz var, ancak ne telefonla ne, internetten buraya ulaşamıyorum. 2. Telefonumu, şarj etmiyor ve açılmıyor şikayetiyle servisinize getirdim, telefon şarjının anakarta bağlantı kısmının zarar gördüğünü ve kullanıcı hatası olduğunu belirterek tarafımdan 380 tl istediniz.

Telefonun içerisinde olan bir zararın, telefonun içi açılmadan nasıl tarafımdan yapıldığını iddia edersiniz? Telefonda ne bir düşürme izi nede zorlama belirtisi var. her gün düzenli olarak şarj ediyordum. Telefonun benim tarafımdan zarar gördüğünü ispat etmeniz gerekirdi.3. İadesini istediğim telefona 10 tl servis bedeli çıkartmışlar.haklı olduğumu biliyorum ve tüm hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Mustafa 42 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Mart 2013

    Evet KVK geri dönüş yaptı ve cihazın şarj girişinin anakarta bağlanan kısmında çatlak olduğunu gösteren bir fotoğraf gönderdi. Burada anlaşıyoruz. Ama bu çatlağın kullanıcı hatasından kaynaklandığına nasıl karar veriyorlar? Malzeme dayanımı düşük olabilir, imalattan mevcut olan çatlak zamanla büyümüş olabilir. Cihazı kullanan ben olduğuma göre cihazı zorlayıp zorlamadığımı da elbette ben biliyorum. Ayrıca istedikleri 10 TL lik servis ücretinin hiç bir açıklaması olamaz.

  • KVK Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön