07 Mayıs 2013

KVK Garanti Kapsamı!

HTC 3D Evo marka cep telefonu aldım kullanmaya başlayalı 1 sene dahi olmadı kasa üstündeki çıta yavaş yavaş kalkmaya başladı. Sonra dokunmatiği kendi kendine basmaya başladı. Ne bir düşürme, nede fiziksel bir çarpma olmadı. Sürekli kabında kullandım . KVK firması garanti dahili olan cihazda 414 TL fiyat çıkardı. Kullanıcı hatası diyor.

Dokunmatik ekranda en ufak bir çizik bile yokken kendi kendine basan ekranda nasıl bir kullanıcı hatası olabilir anlayabilmiş değilim. Bunu da 10 gün sonra internetten sorgulayarak öğrendim. Zaten firmaya telefonla ulaşıp müşteri temsilcisine bağlanmak da mümkün değil. Bir daha bir telefon alırken KVK garantisi aramayacağım. KVK ya kim garanti olacak ?

Taner 266 Okunma

Cevaplar

  • Taner10 Mayıs 2013

    Aşınma-deformeler kullanıcı hatasından diyor, ne aşınma ne de deforme olan bir yanı yok telefonumun. Sadece dokunmatik kendi kendine basıyor çizik bile yok. Siz garantiden yapamayacağınızı söylüyorsunuz başka bir firma nasıl yapıyor garantiden bunun cevabını verebilirseniz daha tatmin edici olur. Her şeye kullanıcı hatası diyorsunuz nasıl bir garanti anlayışıdır bu. Diğer bir konu aynı cevabı verince müşteri memnun mu oluyor. Siz tamir edip firmadan alıyorsunuz zaten ücretini nedir bu bin dereden su getirmeler. Yeni bir telefon alırken mümkünse garantisinin KVK olmamasına dikkat edin herkese de bunu tavsiye ederim.

  • Taner10 Mayıs 2013

    Aşınmadan dolayı garantiden karşılanması mümkün değil deniyor. Dokunmatik ekranda en ufak kılcal bir çizik bile yok nasıl bir aşınma ki bu. Neyse verilen cevap hiç tatmin edici değil telefonumu geri aldım başka bir firmaya gönderdim garantiden yapılıyor. Bu durumda verdiğiniz cevap da çok anlamsızlaşıyor.

  • KVK Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön