KVK Dokunmatik Arızası!

Kamil C. |

Nokia 5800 express music cep telefonumun dokunmatik ekranını garanti süresi içinde 2 sefer değiştirildi ve tekrardan ekran dokunmatiğinde arıza çıktı. Cihazımı KVK servisine gönderdim. bana 125 tl fatura çıkardılar. sürekli bu cihazda bu tür arızalar çıktı ve telefonumun değişimini sağlamadılar.

Şuanda benden bu kusur için 125 tl fatura tahsil etmek isteniyor. Haksız yere benden bunu tahsil etmek istiyorlar. sonuç itibariyle cihaz sürekli ekran arızası veriyor. garanti süresi dolsa bile bu hata üretici firma tarafından düzeltilmesi yada karşılanması lazım.

Sonuç olarak ben bu arızayı ücret ödeyip yaptırsam bile önceki arızalar gibi gene aynı arızayı verecektir.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil C.
  07 Mayıs
  10:30

  şikayetimle ilgili ben kvk teknik servisini tekrar aradım ve olumlu sonuç alamadım ve Nokia'nın genel merkezini aramamı ve onların işi olduğunu söylediler. Bu nasıl bir teknik servis telefon değişimini ve telefonla ilgili yapım işlerini yapıyorsun ama işine gelmeyince şurayı ara bizim işimiz değil demeyibiliyorsun. Bir daha kvk servisine mi telefon götürmek asla bu hatayı bir daha yapmam. Böyle teknik servislere telefon bile götürülmez.

 • 03 Mayıs
  13:36

  Müşterimizin irtibat numarası aranmış ancak cevap alınamamıştır.
  Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır.
  Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.