29 Nisan 2013

KVK Değişim İçin Verilen Telefon Kayıt Dışı Çıktı!

Telefonumu iyi ki değiştiniz . 19. 04. 2013 tarihinde değişilen telefon dün akşam itibariyle 27. 04. 2013 gece saat 22. 00 itibariyle telefon MCKS (mobil Cihaz Kayıt Sisteminde) "Kayıtdışı Olduğu Tespit Edilen İMEİ" olarak görünmektedir.KVK misiniz nesiniz sizler müşterilerinize eziyet çektirmek için mi buradasınız.

Şimdi Üretici firmaya atarsınız suçu. Cihazımı mahvettin. Yenisi zorla aldım. 8 gün sonra cihaz kapandı. Sen verdin. Kayıt işlemlerini ben mi yapacağım. Garantisini neden kullanmadın. Neden eksik işlem yapıp cihazı verdin. Bu kadar sorumsuz bir firmayı kınıyorum.. KVK cihazı en yakın kuruma getir diye cevap verme artık yap.

Ayhan 1.019 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin irtibat numarasına genel müdürlüğümüzden geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Ayhan30 Nisan 2013

    Sonuçta bir telefon açıp yurt dışından gelen cihazların kayıt altına alınması işleri var diyorsunuz. Sizler işlemi bitmemiş telefonu tarafıma verdiniz. İşlemi tamamlanmış cihaz nasıl bana verildi. Mağdur oldum. Artık sizlerin cevap veremediğini görüyorum. Telefon açıp KVK'dan başka başka kişiler aramasın. Herkesin artık farklı cevaplar verdiklerini duymaktan bıktım. Bana çözüm olarak üretici firma ile görüşülüp fatura bedelimin ödenmesi istiyorum. Yasal olmayan cihazı üretici firma bana satmamıştır. KVK servislerince bozulan telefonumu KVK olarak yeni verdiyseniz cihazın IMEI işlemleri bitmeden nasıl verdiniz?Laf kalabalığı yapmadan KVK 'nın ciddiyetsiz bir firma olduğunu, müşterisini mağdur ettiğini, her ortamda ve her zaman dile getireceğimden hiç şüpheniz olmasın. Yasal haklarımı kullanmaya başladığımdan susma hakkımı kullanacağım.KVK olarak cihazımı nasıl bozup yenisi verdiyseniz o da yasal olmayan IMEI olarak çıkmışsa ve cihazımı kullanamıyorsam bana fatura bedelimi ödemenizi istiyorum. Artık birşeyleri düzeltme çabası içinde olduğunuzu gösterir durumlarınızı (telefon açarak) göstermenizi istemiyorum. ÜCRETİNİ ÖDEMENİZ DURUMUNDA ARAYABİLİRSİNİZ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön