16 Nisan 2013

KVK Çalışan Telefon Çalışmaz Oldu!

Kamerası çalışmadığı,hafıza kartını bazen görmediği şikayetiyle Ankara KVK servisine gönderdim cihazda sıvı teması tespit edildiği ücret onarımının 80 tl olduğu ancak onarımı başlayınca fiyat artabilir yönünde bilgilendirildim ve onay verdim.ancak cihaz "cihaza onarım denendi ekonomik onarım mümkün değil"şeklinde geri gönderildi.

Ancak çalışır durumda gönderdiğim cihaz şuan çalışmıyor.telefon ile aradım normal bir durum olduğu söylendi ancak ben onarıma onay verdiğimde cihazın çalışmaz duruma gelebileceği bilgisi verilmedi. telefonu servise çalışır vaziyette teslim ettim çalışmaz vaziyette teslim aldım.ve bu riskten bilgilendirilmedim ve mağdur edildim.

Ahmet 30 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 17 Nisan 2013

    Servis formunun 11.maddesini kontrol etmenizi rica ederiz. Sıvı teması tespit edilen ürünlerde onarım garantisi bulunmamaktadır. şeklinde mail atıldı ancak bahsi geçen form tamir işlemi bittikden sonra elime ulaşan form.yaptıgım telefon görüşmesinde böyle bir bilgi verilmedi hani kalite kontrol standartlar kapsamında kayıt edilen görüşmemizin kayıtlarına bakılabilirsiniz

  • KVK Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön